پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش اومدید به سایت خودتون . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
 
راهکارهایی برای ثروتمند شدن...
نوشته شده در دوشنبه ۲۴ بهمن۱۳۹۰
ساعت : 17:47
نویسنده : محمد

این موضوع بیانگر این است که ثروتمند شدن نیز مثل رسیدن به خواسته دیگری در این دنیا برای خود مراحلی دارد که فقط کسانی که از این موضوع باخبرند می توانند به ثروتمند شدن خود امید داشته باشند.این مارحل عبارتند از:

نابرده رنج گنج میسر نمی شود:

برای رسیدن به استقلال مالی باید نهایت تلاش خود را بکنید . توجه داشته باشید که همه کسانی که در زندگی موفق می شوند. ممکن است در شروع با دشواری روبرو شده و مجبور باشند که به تلاشی نومید کننده دست بزنند.باید مشکلات و سختی ها را پشت سر بگذارید تا بتوانید به هدف خود نزدیک بشویید.

ارزش پول خود را بدانید:

قدر پول خود را بدانید و بیهوده آن را خرج نکنید . اگر می خواهید ثروتمند شویدباید بدانید که کی و کجا پول خرج کنید.

ارباب پول خود باشید:

آیا تا بحال فکر کرده اید که به چه دلیل پول خرج می کنید؟شما به چهار طریق از پول خود استفاده می کنید.خرج کردن،پس انداز کردن،سرمایه گذاری کردن وبخشیدن.

برای بعضی ها پول خرج کردن یه نوع تفریح است وبعضی ها هم برای پز دادن پول خرج می کنند.حتی ممکن استن کسانی هم پیدا شوند که به پول خرج کردن معتاد شده باشند. به هر حال و به هر دلیلی که پول خرج می کنید فراموش نکنید که برای ثروتمند شدن باید ارباب پول خود باشید و به آن اجازه ندهید که هرکاری دلش خواست بکند.

اهدافتان را مشخص کنید:

برای رسیدن به پولداری باید اهدافتان را مشخص کنید این جمله به آن معناست که اگر شما 10میلیون می خواهید همان اندازه برای رسدن به آن تلاش کنید.هدفی که شما انتخاب می کنید باید قابل دسترسی باشد.

صرفه جویی کنید:

راز پولدار شدن بیشتر ثروتمندان جهان صرفه جویی کردن است.

پس انداز کنید:

پس انداز کردن یک راه میانبری برای رسیدن به ثروت است.هر چقدر که بتوانید بیشتر پس انداز کنید بهتر می تونید جلوی خروج پولتان را بگیرید.

سرمایه گذاری کنید:

سرمایه گذاری یکی از راه های پولداری است البته باید توجه داشت که شما در کجا و در چه راهی سرمایه گذاری می کنید .

و مورد آخر اینکه از پول خود برای اشتغال زایی و کمک به دیگران هم استفاده کیند و سعی کنید از هر راهی برای رسیدن به پولداری استفاده نکنید.منظور از راه حلال بدست آوردن و اینکه با تلاش خودتان باشد نه شخص دیگری.

منبع:mnorozi.blogfa.com

اگر شما از این بخش خوشتان آمده نظر خودرا بگویید تا ما برای شما از اسرار خانوده های موفق بیشتر بنویسیم.

:: موضوعات مرتبط: مطالب شنیدنی
:: برچسب‌ها: اسرار ثروتمند شدن, پولدار شوید